Bazalt Porfir Granit Öncü Markası
ALTAŞ MADENCİLİK

Uygun Fiyat

Fiyatlarımız Hakkında Bilgi Edinmek için Bizimle İletişime Geçmeniz Yeterlidir. Piyasadaki En Kalitetli Ürünlere Uygun Fiyata Sahip Olun!


Güçlü Referanslar

Yılların Tecrübesi ile Bir Çok Kurum ve Kuruluşla Beraber Çalıştık.


Memnuniyet

Müşteri memnuniyeti bizim için olmazsa olmazdır. Müşterimizin yüzündeki gülümseme bize ilham veriyor.


Kalite ve Güven

En kaliteli işi en uygun fiyata yapabilmek için uğraş veririz. Hem cebinizi hem imajınızı düşünürüz. Kaliteli ve ekonomik işler yaparız


Müşteri Odaklı

Müşteri odaklı çalışan firmamız. Öncelikli olarak sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak hareket eder. Bazalt, Porfir, Granit olarak size bu işte en iyilerden biri olduğumuza garanti ediyoruz.


Kaliteli Hizmet

Bazalt, Porfir, Granit kalitesini Yerinde Test Edebilirsiniz. Tek Yapmanız Gereken Firmamız İle İletişime Geçip Randevu Almak!!.

Mutlu Memnuniyetlerimiz

Altaş Madencilik Türkiye'nin kalite belgeli en büyük ocaklarında işlenen Bazalt mıcırları, Bazalt taşları, renkli, arduaz granülleri, raspa, altyapı, epoksi, arıtma kumları gibi birçok ürününü ulusal ve uluslararası platformda pazara sunan mükemmel bir firma.

Erol Çetinol Maden Mühendisi

Altaş Madencilik Türkiyenin en büyük bazalt ocaklarında üretilen Bazalt, Porfir, Granit plakalar, sütünlar, oluklar gibi birçok ürün yelpazesiyle Ülkemizde ve Avrupada pazarlama yapan istisna bir firma.

Devrim Büyüksavaş PR. Doktor